Opinie Szampon Neem

Od Anonimowo: szampon neem, 5 gwiazdek
Polecam jest bardzo skuteczny. Jakiś czas temu nabawiłam się łupieżu, kupowałam wiele różnych szamponów przeciwłupieżowych, po których tylko dostawałam jeszcze gorszego łupieżu.Koleżanka poleciła mi właśnie ten szampon mówiąc, że jest bardzo skuteczny. Więc postanowiłam go wypróbować. I nie żałuję. Jest rewelacyjny. Znaczącą poprawę zauważyłam już po pierwszym użyciu. Stosuję go od przeszło tygodnia i wszystko wskazuje na to, że uda mi się zapomnieć o łupieżu :0)

Od Asicyna: Najlepszy!, 5 gwiazdek
Jest to najlepszy szampon do włosów, jaki kiedykolwiek miałam. Włosy nie przetłuszczają się po nim przez bite 3 dni, nawet w zimie, kiedy trzeba nosić czapki. Świetnie zmywa olejki i cudownie pachnie.

Od Anna: super, 5 gwiazdek
Już po pierwszym umyciu włosy stały się miękkie, lekkie i błyszczące. Miałam wrażenie,ze włosy nawet jeszcze mokre unosiły się u nasady i były sprężyste. Polecam do cienkich i przyklapniętych.

Od arcygama: polecam, 5 gwiazdek
dobrze sie pieni, pomimo iz jest wymagana mala ilosc do nalozenia. wlosy sa miekkie, blyszczace i bardzo mile w dotyku

Od ania: super, 5 gwiazdek
Świetnie zmywa amlę, włosy są miękkie, i błyszczące a do tego dłużej zachowują świeżość po umyciu.Pięknie pachnie - rewelacja.

Od MilkChoco: świetny szampon, 5 gwiazdek
bardzo ładnie pachnie i świetnie się pieni

Od ewa112: Fajny szampon, 5 gwiazdek
Stosowałam zawsze po olejowaniu bo doskonale zmywa np Amlę lub Vatikę pozostawiając włosy nawilżone bez stosowania dodatkowych odżywek

Od Anonimowo: bajeczny!!!!!!, 5 gwiazdek
Jest skuteczny po pierwszym użyciu

Link do produktu: Neem - szampon włosy miękkie i lśniące