Lodhar Naturalny Peeling 50g

Cena: 
12.00zł
Dostępność:
Nr. kat: 
HES-021
Waga: 
50g
Puder lodhar to doskonały peeling do cery trądzikowej. Łagodnie ściąga naskórek i daje uczucie chłodu. Pielęgnuje łagodnie infekcje, podrażnienia, daje zaskakujące rezultaty w walce z trądzikiem. Zrobiony jest ze sproszkowanej kory wschodnioindyjskiego drzewa symplocos racemosa.

Puder Lodhar

Puder lodhar to doskonały peeling do cery trądzikowej. Łagodnie ściąga naskórek i daje uczucie chłodu. Pielęgnuje łagodnie infekcje, podrażnienia, daje  zaskakujące rezultaty w walce z trądzikiem. Zrobiony jest ze sproszkowanej kory wschodnioindyjskiego drzewa symplocos racemosa.

Proszek firmy hesh jest również doskonałym komponentem maseczek oczyszczających i łagodzących. Kora drzewa symplocos racemosa ma właściwości ściągające i antybakteryjne.
Idealnie nadaje się do komponowania różanego rodzaju maseczek. Puder można dodać do gorącej kąpieli aby pielęgnować egzemy skórne.

SPOSÓB UŻYCIA:

Lodhar można użyć jako maseczki lub peelingu. Jako maseczkę wystarczy wymieszać 1 łyżkę z wodą lub wodą różaną i nałożyć na oczyszczona twarz, gdy maseczka zacznie zasychać to należy ją zmyć. Jako pelling również mieszamy z odrobiną wody do uzyskania papki i nakładamy na oczyszczoną, wilgotną twarz i masujemy okrężnymi ruchami parę minut i spłukujemy.

 

Skład:
100% symplocos racemosa